Bedrijfsleiding

Marcus Sperber
Zaakvoerders
Frank Sperber
Zaakvoerders
Gerhard Sperber
Vennoten
Gerhard Wagner
g.wagner@elasto.de
Procuratie / Management Controlling/ Boekhouding
Hans-Jürgen Hammer
h.hammer@elasto.de
Procuratie / Verkoop & Controlling Handelaars/Export
Christian Ringler
c.ringler@elasto.de
Procuratie / Verkoop & Controlling Speciale Klanten
Tobias Rösch
t.roesch@elasto.de
Procuratie / Leiding Import/ Productmanagement/ Aankoop

Verkoop


Bedrijfsleiding / Kwaliteitsmanagement / Jobcenter

Markus Rösel
m.roesel@elasto.de
Bedrijfsleiding
Valentin Schmidbauer
v.schmidbauer@elasto.de
Bedrijfsleiding
Susanne Regler
s.regler@elasto.de
Leiding Kwaliteitsmanagement
Thomas Fischer
t.fischer@elasto.de
Jobcenter
Michael Schmidt
m.schmidt@elasto.de
Jobcenter
Martina Übler
m.uebler@elasto.de
Jobcenter
Julia Waitz
j.waitz@elasto.de
Jobcenter

Andere teamleden

Andrea Schlenk
a.schlenk@elasto.de
Jobcenter

Julia Buchmann
j.buchmann@elasto.de
Kwaliteitsmanagement


Juridisch / Personeel / Centrale

Kerstin Gruber
k.gruber@elasto.de
Leiding Juridisch

Andere teamleden

Martina Bösl
m.boesl@elasto.de
Assistent van de Bedrijfsleiding/
Personeel


Import / Productmanagement / Aankoop

Daniel Meindl
d.meindl@elasto.de
Leiding Import / Aankoop (int.)
Tanja Kalkschmid
t.kalkschmid@elasto.de
Aankoop (int.)
Judith Müller
j.mueller@elasto.de
Aankoop (int.)
Tamara Wilhelm
t.wilhelm@elasto.de
Aankoop (int.)
Matthias Schlegl
m.schlegl@elasto.de
Productmanagement
Stefan Bauer
s.bauer@elasto.de
Aankoop

Andere teamleden

Sabrina Bauer
sa.bauer@elasto.de
Productmanagement

Christian von Hoepfner
c.hoepfner@elasto.de
Purchasing (int.) / Senior Buyer

Peter Reif
p.reif@elasto.de
Aankoop

Andere teamleden

Thomas Friedrich
t.friedrich@elasto.de
Aankoop (int.)

Jannik Strobl
j.strobl@elasto.de
Productontwerper

Regina Schwab
r.schwab@elasto.de
Productmanagement


IT / Marketing / E-commerce / Prepress

Sebastian Güthlein
s.guethlein@elasto.de
Doorsnedelijn IT/Marketing/
E-commerce/Repro
Rolf Wegbauer
r.wegbauer@elasto.de
IT
Barbara Püschel
b.pueschel@elasto.de
Marketing
Robert Stief
r.stief@elasto.de
Leiding E-commerce
Stefan Birner
s.birner@elasto.de
E-commerce
Timo Schlegl
t.schlegl@elasto.de
Leiding Prepress

Andere teamleden

Daniel Appold
d.appold@elasto.de
IT

Matthias Loos
m.loos@elasto.de
IT

Serdar Akin
s.akin@elasto.de
E-Commerce

Andere teamleden

Verena Kobert
v.kobert@elasto.de
Prepress

Ramona Schwemmer
r.schwemmer@elasto.de
Prepress

Ellen Scheibl
e.scheibl@elasto.de
Marketing

Andere teamleden

Mirjam Eisner
m.eisner@elasto.de
Marketing


Boekhouding

Olga Ride
o.ride@elasto.de
Boekhouding
Julia Fronhofer
j.fronhofer@elasto.de
Boekhouding

Andere teamleden

Silvia Nowak
s.nowak@elasto.de
Boekhouding

Veronika Jirmann
v.jirmann@elasto.de
Boekhouding

Margit von Frantzky
m.frantzky@elasto.de
Boekhouding

Andere teamleden

Simone Degenhart
s.degenhart@elasto.de
Comptabilité

Manuela Schmid
m.schmid@elasto.de
Boekhouding


Verzending / Verzending Monsters

Melanie Kürbel
m.kuerbel@elasto.de
Leiding Verzending
Brigitte Zeitler
b.zeitler@elasto.de
Verzending
Michael Hartlieb
m.hartlieb@elasto.de
Leiding Verzending Monsters
Patrick Sperber
p.sperber@elasto.de
Verzending Monsters

Andere teamleden

Martina Schäfer
m.schaefer@elasto.de
Verzending

Sabine Lohner
s.lohner@elasto.de
Verzending


Productie

Robert Vogel
r.vogel@elasto.de
Leiding Matrijzenproductie
Wolfgang Donhauser
w.donhauser@elasto.de
Leiding spuitgieterij
Ralph Dorfner
r.dorfner@elasto.de
Leiding drukkerij

Andere teamleden

Karl-Heinz Tischlak
k.tischlak@elasto.de
Leiding drukkerij

Door een bezoek aan elasto.de gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Op deze manier kunnen wij de service voor u verder verbeteren.
Klik hier voor meer »
Cookies accepteren
Onprecate